Haber

Gebze Belediyesi Filosuna 100 Araç Daha Katıyor

Gebze Belediyesi, öz kaynaklarıyla satın aldığı filosuna 100 araç daha ekledi.

Belediyeden yapılan açıklamada mahallelere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla makine ve araç filosuna yeni destekler yapıldığı belirtildi.

Belediyenin öz kaynaklarıyla satın alınan araçların, Yavuz Selim İlçesi Mevlana Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen araç teslim töreninin ardından müdürlüklere dağıtıldığı vurgulanan açıklamada, “İtfaiye, çöp kamyonu, yükleyici, iş makinelerinin de aralarında bulunduğu 100 araç Arama kurtarma hizmeti verecek otomobil ve özel araçlar bölgede yapılacak çalışmalarda kullanılacak.” terimler kullanıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, filolarına 100 araç kattıklarını belirterek, satın alınan araçlarla bölgenin standartlarının yükseleceğini belirtti.

Büyükgöz, “Sevgili Gebzeli hemşehrilerimiz, bugün Gebze’mizde mutlu bir günü daha yaşıyoruz. Araç filomuza 100’e yakın araç ve iş makinesi ekledik. İtfaiyeden çöp kamyonuna kadar 100’e yakın aracı filomuza kattık. Kamyonlardan yükleyicilere, greyderlere, otomobil ekipmanlarından GEAK ekipmanlarına kadar kamyonlar, yaşam standardımızı yükseltecek, konforumuzu artıracak. Herkese şimdiden hayırlı işler diliyorum.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu