Haber

Şiddetli rüzgara dayanamayan şemsiye yan binanın terasına uçtu.

Şiddetli rüzgara dayanamayan şemsiye yan binanın terasına uçtu… O anlar kameraya yansıdı.

Balkonda oturan vatandaşlar paniğe kapıldı

İSTANBUL – Kartal’da şiddetli rüzgara dayanamayan teras şemsiyesi, yan binanın terasına uçtu. O sırada teras katında bulunan vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı. O anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasının etkisiyle İstanbul’da kuvvetli rüzgar etkisini göstermeye devam ediyor. Kartal’da dün öğle saatlerinde şiddetli rüzgara dayanamayan teras şemsiyesi, yan binanın terasına uçtu. Şemsiye teras demirine takılıp durdu. Olay anında orada bulunan vatandaşlar tedirgin anlar yaşadı. İçeride bulunan şahıs ise sıkışan teras şemsiyesinin düşmemesi için rüzgara karşı büyük çaba sarf etti. Şemsiyenin demire takılıp kimseye çarpmaması büyük bir faciayı önledi. Şiddetli rüzgarın etkisiyle uçuşan teras şemsiyesi ile vatandaşların endişeli anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Ev sahibi Esat Delikenli, “Yan binamızda açık bırakılan şemsiye şiddetli rüzgara rağmen terasımıza uçtu. O sırada terasta oturan arkadaşlarımız vardı. Hızlı gelen şemsiye demir direğe takılıp durdu. Şemsiye sahiplerinden gelip almalarını istedik ama maalesef gelmediler. Şemsiyeyi kendi imkanlarımızla kaldırdık.” .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu