Teknoloji

The Last of Us Part 1 PC Versiyonu Yayınlandı! İşte Last of Us Part 1 PC’yi İndirebileceğiniz Yerler ve Fiyatı!

Oyuncular tarafından PlayStation’ın en sevilen oyunu Sonumuz Bölüm 1Uzun bir bekleyişin ardından nihayet PC oyuncuları için yayınlandı . Oyunun PlayStation platformunun ardından PC platformunda da büyük ses getirmesi bekleniyor. Tabii bunda da geçtiğimiz dönemde HBO imzasıyla yayınlandı. Sonuncumuz serisiKatkısı da oldukça büyük. Sony PlayStation tarafından imzalanmıştırThe Last of Us Part, bu yıl dizi uyarlamasıyla büyük ses getirdi ve HBO’nun The Last of Us’ı 2. dönem için onaylaması kimseyi şaşırtmadı.

İlk oyun olan The Last of Us Part 1’i serinin ilk devresinde görmüş ve biz şimdiden ikinci devre için nefesimizi tutmuşken, serinin ikinci devresini beklerken oyuncular oyun oynayabilecekler. The Last of Us Part 1’in PC versiyonu ile heyecanlarını biraz olsun dizginlemek için.

Sonumuz Bölüm 1,PlayStation 3 için piyasaya sürüldüğünde incelemesine ve daha sonra neler geleceğine göz atın. Sonuncu Bölüm 2 incelemesini sizlerle paylaştık. Aşağıdaki linklerden hızlıca ulaşabilirsiniz. Sonumuz Bölüm 1 bilgisayar versiyonu Kuşkusuz çok daha güzel bir görselleştirme ile geliyor. Ayrıca yer yer düzeltilen ve değiştirilen bir oyun haline geldi. Hikâye açısından kuşkusuz aynı oyunla karşılaşıyoruz.

The Last of Us Part 1 daha önce PlayStation platformu için yapılmıştı. versiyonu yeniden Hiç şüphesiz, oyunu oynamak için bir fırsat arayan PC oyuncuları, bir sonraki PC sürümünden memnun kalacaklardır. The Last of Us Part 1 şimdi Buharbitti ve Epik Oyunlarüzerinde 599 TLiçin satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu