Haber

Şanlıurfaspor ile Astor Enerji Arasında İsim Sponsorluğu Sözleşmesi İmzalandı

Trendyol 1. Lig’in yeni takımlarından Şanlıurfaspor ile Astor Enerji arasında isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Hacım İzol, kulüp tesislerinde düzenlenen törende Astor Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Geçgel’e verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Geçgel’in ülkede önemli bir sektörün öncülerinden biri olduğunu belirten İzol, “2023-2024 döneminde Şanlıurfaspor’un adı Astor Güçlü Şanlıurfaspor olacak. Şanlıurfaspor’a ve tüm camiaya hayırlı olsun.” söz konusu.

Geçgel ise Şanlıurfaspor’un çok değer verdikleri önemli bir marka olduğunu söyledi.

Şanlıurfaspor’u el birliği ve destekle daha iyi yerlere getirmek istediklerini ifade eden Geçgel, “Buna bir nebze de olsa katkımız olduysa ne mutlu. Büyüklerim biliyor ki benim her zaman Şanlıurfasor’un yanında olacağım ve yanlarında olacağım. Söz veriyorum geleceğim. Bir sorun olursa her zaman takımımızın yanında ol.Umarım Şanlıurfaspor ligde kalır da şampiyonluk vaadinde bulunmayız.Ama inşallah şampiyonluklar olur.Çünkü Şanlıurfaspor çok değerli bir markadır inşallah önümüzdeki yıllarda da görürüz. Avrupa kupaları.” dedi.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan da kentin adına yaptığı takviyelerden dolayı Feridun Geçgel’e teşekkür etti.

Şanlıurfa’nın kendi değerlerine sahip çıkması gerektiğini ifade eden Ayhan, “Allah’ın izniyle Şanlıurfaspor’u Süper Lig’e taşıyacağız. Bu yükü taşıyan ve her şeyi yapan Büyükşehir Belediyesi’ne ve merkez ilçe belediye başkanlarımıza ve sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. türlü kurbanlar.” dedi.

Konuşmaların ardından isim sponsorluğu sözleşmesi imzalandı.

Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ve merkez ilçe belediye başkanları ile kadro yöneticileri katıldı.

haber-alpu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu