Teknoloji

Samsung, Super Bowl’un yapılacağı stadyuma dev ekranlarla damga vuracak

NFL takımı Las Vegas Raiders’ın 3 yıllık evi Allegiant Stadyumu11 Şubat’ta yapılacak Super Bowl maçına hazırlanıyor. Samsung, bu hazırlıklar kapsamında stadyumu da etkinliğe özel olarak tasarladı. 66.000 metrekareden fazla LED ekran ve onu 93 milyondan fazla pikselle donattı. Stadyumun bitiş alanlarına yerleştirilen 3 adet video panelinin yanı sıra, ana oturma alanında skor saatleri ve şerit paneller yer alıyor.

Samsung, özellikle stadyumun dış cephesine yerleştirilenler. 27.600 metrekare LED mesh ekran Maça gelen taraftarları büyülemeyi amaçlıyor. Amerikan futbolunun en büyük maçı başladığında taraftarlar, stadyumun her yerine yerleştirilen ve birçoğunun boyu 2,5 ila 30 metre arasında değişen 2.550’den fazla ekranla karşılaşacak.

Las Vegas Raiders’ın Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Matt PascoYaptığı açıklamada, “Las Vegas, ülkenin spor ve eğlence için en iyi destinasyonudur ve Allegiant Stadyumu hem turistler hem de yerel halk için önde gelen bir destinasyondur. Samsung, muhteşem ve eğlenceli bir taraftar deneyimi sunmaya ve tesisimizin spor ve eğlencede en yüksek standartları karşılamasını sağlamaya kararlıdır. dünyanın başkenti.” Asistanlarımızdan biri oldu.”sözlerini kullandı.

Buna ek olarak, Intermountain Health Performance Center’daki Las Vegas Raiders Genel Merkezi, grup toplantı odasındaki 144 metrekarelik, 1,5 mm piksel aralıklı LED ekran panosu da dahil olmak üzere 250’den fazla ekrana sahiptir. Bu sayede oyuncular ve antrenörler maç görüntülerini 4K HDR kalitesinde inceleyebiliyor.

celtikciajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu