Haber

Ordu Valisi Tuncay Sonel Halk Günü Toplantısında Vatandaşların Taleplerini Dinledi

Ordu Valisi Tuncay Sonel, her hafta sistemli bir şekilde düzenlediği ‘Halkın Günü’ toplantısında kendisiyle tanışmak isteyen vatandaşları dinliyor, talepleri analiz ediyor.

Vali Sonel, vatandaşların karşılaştıkları sorun ve yükleri ortadan kaldırmak, ihtiyaçlarını karşılamak için vatandaşlarla iç içe olmaya devam ediyor. Eski valilikte düzenlenen halk günü toplantısında Vali Sonel, yetimlerin, öksüzlerin, öksüzlerin, yaşlıların, çocuklu ailelerin ve sağlık sorunu yaşayan vatandaşların taleplerini dinledi, çocuklara çeşitli ikramlarda bulunarak onları sevindirdi. Vali Tuncay Sonel, sorunlarını, sıkıntılarını, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen 537 vatandaşı dinleyerek, taleplerin yerine getirilmesi için ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.

Toplantıda Vali Sonel, doğuştan işitme engelli 6 aylık Eren bebek ile sorunlarının irdelenmesine yardımcı olurken, vatandaşların eğitim, sağlık ve sosyal yardım talepleri başta olmak üzere her konuda sıkıntılarını dile getirdi.

Kapılarının tüm vatandaşlara açık olduğunu belirten Vali Tuncay Sonel, “Vatandaşlarımızın sorunlarını elimizden geldiğince çözmeye ve taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. 3 yılı aşkın süredir düzenlediğimiz halk günü toplantılarımıza devam ediyoruz. Devletimizin ve hayırsever dostlarımızın katkılarıyla eğitim, sağlık yardımları, tedavi giderleri, gıda paketleri. Alışveriş kartlarını yöre halkımıza hediye ediyoruz” dedi.

Halk Günü toplantısına katılan vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi. – ORDU

habertosya.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu