Teknoloji

Korku oyunu Shame Legacy için dikkat çekici oynanış fragmanı yayınlandı

 
Yayıncı Destructive Creations ve geliştiriciler Fairyship Games ve Revenant Games, birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu Shame Legacy için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Oynanış fragmanında ana karakterin 19. yüzyılda tarikatçı bir köy ortamında olduğunu ve kanlı olayları çözmeye çalıştığını görebiliyoruz. Öte yandan hem savunma hem de bulmaca çözmek için kullanılan değerli bir alet olan baston bu fragmanla birlikte tanıtılıyor. Ayrıca bölgenin bize tanıtılacak daha çok parçası sergileniyor.
 
Hem samimiyet hem de kaygı odaklı bir yapım
 
 
 
Shame Legacy’de kendimizi kızgın tarikatçıların peşinde buluyoruz ve onlardan kaçınmak için zımnen ve kaçış mekaniklerini kullanmaya çalışıyoruz. Bu mekaniklerle hayatta kalmaya başlıyoruz ve bu süreçte çevreyi keşfetmeye çıkıyoruz.
 
Her şeyin köküne inmeye çalışacağımız oyunda diğer kaygı oyunlarında olduğu gibi gizli hareket etmeli ve temastan kaçınmalıyız. Düşmanlara karşı ortaya çıkarsak, kendimizi savunmak için elimizdeki bastonu kullanmak da çok değerlidir.
 
Heyecan verici Shame Legacy, 30 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkıyor.
 
Shame Legacy oynanış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu