Haber

İlhan Cavcav’ın ölümünün 7. yıl dönümünde anma töreni düzenlendi.

Gençlerbirliği Kulübü’nün onursal lideri İlhan Cavcav, ölümünün 7. yıl dönümünde mezarı başında anıldı.

Başkent ekibinin Cebeci Asri Mezarlığı’nda düzenlediği anma törenine yönetim kurulu ve meclis üyeleri, eski futbolcular, altyapı oyuncuları ve kulüp çalışanları katıldı.

Törende Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Başkent ekibinin eski başkanlarından Hasan Şengel’in aynı mezarlıktaki mezarı başında da dua okundu.

Kulüpten yapılan açıklamada teknik direktör Sinan Kaloğlu’nun da İlhan Cavcav’ın mezarını ziyaret ettiği belirtildi.

Soylu: “Burası 100 yıllık bir topluluk, sahipsiz kalmayacak”

Gençlerbirliği Kulübü’nün idari işlerden sorumlu başkan yardımcısı Mehmet Soylu, basına yaptığı açıklamada Cavcav ve Şengel’i andıklarını belirtti.

Niyazi Akdaş’ın bugün Gençlerbirliği Başkanlığı görevinden istifa ettiğinin hatırlatılması üzerine Soylu, “Aslında kendisi geçen hafta istifa edeceğini bize bildirmişti. Kupa ve lig maçları öncesi tekrar düşünmesini istedik ama başkanımız istifa etti” dedi. İstifa etmeye kararlıyız. Hafta içinde yönetim kurulu toplantısı yapacağız. Sonuna kadar takımımızın yanındayız. “Sezon sonuna kadar takımımızı yöneteceğiz, birimizi başkan seçeceğiz.” kelimeler.

Takıma kaynak sağlamak için görüşmelerde bulunacaklarını belirten Soylu, şöyle konuştu:

“Belediye Başkanımız ve şehrin ileri gelenleriyle toplantılar yapacağız. Bunlarla ilgili randevu talep ettik. Önümüzdeki hafta süreç netleşecek. Çok güzel bir oyuncu camiamız var. Belediye Başkanımız Niyazi sağ olsun bu takıma maddi olarak şu ana kadar destek verdi.” Bundan sonraki süreçte de elimizden geleni yapacağız, “Burası 100 yıllık bir topluluk, sahipsiz kalmayacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu