Teknoloji

Honda’nın İkonik Modeli “Prelude” Geri Döndü: Ultra Şık ve Elektrikli!

Her araba etkinliğinde olduğu gibi ‘Japonya Hareketlilik Gösterisi’ Birçok firma yeni konsept otomobillerini tanıttı. Bu tanıtımlardan bir tanesi de Honda tarafından özellikle firmanın son konsept otomobili gerçekleştirildi. başlangıçbüyük ilgi gördü.

1990’lı yıllarda Honda’nın başlangıç Zaten Prelude diye bir model vardı ama 2000’li yıllarda üretilmiyordu. Öte yandan elektrikli otomobillerin yaygınlaşmasıyla birlikte bazı eski modellerin elektrikli versiyonlarla geri döndüğünü de görüyoruz. Prelude konsepti aynı zamanda elektrikli bir otomobil olarak da karşımıza çıktı. Ve bu konsept otomobil Honda’nın geleceğin hakkındaÖnemli mesajlar veriyor.

Honda Prelude’u Tanıtıyoruz

Aracın ön kısmına baktığımızda vatandaşlığa Benzer göründüğünü görebiliyoruz elbette elektrikli araç olduğu için ızgarası yok. Ayrıca aracın yanlarında kamera yerine aynalar yer alıyor. Otomobilin genel sınırları simetrik olsa da tasarımı kaba değilsin Şunu da söylemek mümkün. Ek olarak Prelude’un arkasında bir ön cam yapısı da var gibi görünüyor.

Bu apaçık; Aracın iç mekanı için can sıkıcı bir haberimiz var. Honda ne yazık ki konsept otomobilinin iç tasarımını değiştirdi göstermedi . Bununla; Kaputun altına dair herhangi bir bilgi verilmedi.

Honda bu aracı satışa çıkaracak mı?

İşte arabayı gören herkesin merak ettiği soru şu: Bu araç çıkacak mı? Şirketin CEO’su Honda’dan pek bir açıklama gelmese de Toshihiro Mibe Farklı açıklamalarda bulundu. Şirketin gelecekte elektrikli spor modellerine olan bağlılığının altını çizen Mibe, “Sürüş keyfini elektrikle buluşturacak modele giriş”Mibe burada prelude kelimesini giriş anlamında kullanıyor. Muhtemelen Prelude başlı başına bir model olmaktan ziyade bir platform olarak karşımıza çıkacak.

banazajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu