Yaşam

Garanti BBVA Bahar Konserleri sanatın iyileştirici gücüyle başlıyor

Depremin açtığı yaralar sarılmaya çalışılırken sanatın güzelleştirici gücü de bu sıkıntılı dönemde ruhların onarılmasına temel oluyor. Garanti BBVA’nın klasik Bahar Konserleri de bu anlayışla elektronik, caz ve pop müziğin sevilen isimlerini müzikseverlerle buluşturuyor. 13 Nisan – 12 Mayıs tarihleri ​​arasındaki konserlerin sunuculuğunu Nardis Jazz Club, IF Performance Hall ve Severe PSM %100 Studio yapıyor.

En güzel doğaçlama vokallerden biri olan Louise Balkwill Band

Geçtiğimiz yıl Letonya’da düzenlenen Riga Caz Sahnesi’nde en iyi caz vokali seçilen Louise Balkwill, grubuyla Garanti BBVA Bahar Konserleri kapsamında Nardis Jazz Club’da olacak. İngiltere’nin en güzel doğaçlama vokalistlerinden ve hikaye anlatıcılarından biri olarak gösterilen Louise Balkwill, 13-14 Nisan tarihlerinde vereceği konserlerde izlenebilecek.

Madrigal IF Performance Hall’da

Türk alternatif müziğinin sevilen setlerinden Madrigal, 28 Nisan’da IF Performance Hall’da sevenleriyle buluşacak. Elektronik-indie tonlarını oryantal melodilerle buluşturan grup, sevdikleri müziği seslendirecek. Konser biletleri, Garanti BBVA kredi kartlarıyla %20 indirimli olarak alınabiliyor.

Caz sahnesinin değerli isimleri ortada: Ferit Odman Quintet

Caz davulcusu ve besteci Ferit Odman liderliğindeki beşli, 3 Mayıs’ta Nardis Jazz Club’da sahne alacak. Caz sahnesinin değerli isimlerini bir araya getiren beşli, hard bop akımının özgün yorumlarını sahneye taşıyacak.

R&B’de yeni soluk: Kardelen

Türkçe R&B müziği ile öne çıkan Kardelen, 12 Mayıs’ta Violent PSM %100 Studio’da bir konser verecek. İlk müziği Jacketin Ben Kaldı ile çıkış yapan Kardelen, farklı yorumu ve tarzıyla müzikseverlerle buluşacak. Konser biletleri, Garanti BBVA kredi kartlarıyla %20 indirimli olarak alınabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu