Teknoloji

Far Cry 6: Lost Between Worlds, Haftaya Tanıtılacak

Far Cry 6: Lost Between Worlds ile önümüzdeki haftaya tanışacağız, sevgili Turuncu Levye takipçileri. Görünüşe nazaran Ubisoft, bu içerik için daha fazla meraktan çatlamamızı istemiyor. Bakalım bizleri bu kere nasıl bir macera bekleyecek?

Herhangi bir ödül alamamış olmasına karşın Far Cry 6 için hazırlanan Game of the Year sürümü, geçtiğimiz ayın başlarında hem dijital hem de kutulu olarak satışa sunulmuştu. Şayet ana oyunu Ubisoft mağazasından almışsanız, belli bir fiyat karşılığında yükseltme imkanınız da oluyor.

İçeriğinde yeni bir zorluk derecesi, cephane değişim, ferdi ekipmanlar, Joseph Seed, Pagan Min ve Vaas Montenegro karakterlerine odaklı içerikleri ve Far Cry 3 Blood Dragon oyununu kapsayan Dönem Kartı ve yayınlamış bütün güncellemelerin yanı sıra, Lost Between Worlds ismiyle yeni bir genişletme paketi de bulunuyor. Yani oyuna dair ne varsa, bu sürümün içeriğinde sizi bekliyor.

Hakkında pek bir şey bilmediğimiz bu genişletme paketi ile ilgili olarak Insider-Gaming tarafından, bir karakterin çoklu kozmosa işaret eden kristallerin yanında durduğu ve Far Cry 6 oyunundaki çeşitli yerlerin resmedildiği bir görselden bahsedilmişti. Ayrıyeten başarımlarda da Rift (Yarık) ismi verilen geçitlerden girebildiğimize dair birtakım ayrıntılar vardı.

Far Cry 6: Lost Between Worlds için Hazır Mısınız?

Büyük ihtimalle bu genişletme paketinin yayınlanma tarihi yaklaşıyor. Zira Ubisoft, serinin Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile 29 Kasım 2022 Salı günü TSİ 21:00 sıralarında gerçekleştireceği canlı yayın ile Lost Between Worlds gizemini ortadan kaldırmaya hazırlanıyor. Kısa bir görüntünün iliştirildiği paylaşımda, Insider-Gaming tarafından da bahsedilen kristalleri görebilmek mümkün oluyor. Görünüşe nazaran bizleri farklı bir tecrübe bekliyor. Siz ne dersiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu