Yaşam

Dizilere Dünya Kupası Molası: TRT Dizileri Hangi Günler Yayınlanacak, Hangi Günler Yayınlanmayacak?

Dünya Kupası 2022 büyük bir heyecanla bekleniyor. Milyonlarca futbolseverin nefesini tuttuğu Dünya Kupası küme maçları ülkemizde de canlı olarak yayınlacak. TRT ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Dünya Kupası nedeniyle kimi dizilerin yayın tarihi ertelenirken kimi diziler özetsiz olarak yayınlanacak. Pekala TRT ekranlarında hangi günler diziler yayınlanmayacak?

Gelin ayrıntıları görelim…

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/t…

Bu yıl Katar’ın mesken sahibi olacağı Dünya Kupası 2022 için geri sayım başladı. Tertip kapsamında oynanacak olan küme maçları dünyanın dört bir yanında coşkuyla bekleniyor.

21 Kasım-18 Aralık tarihleri ortasında düzenlenecek olan Dünya Kupası, ülkemizdeki sporseverler tarafından ağır ilgi görüyor.

Katar’ın 5 farklı şehrinde yapılacak olan FIFA Dünya Kupası maçları, TRT ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

Maçların TRT’de yayınlanacağı haberinin akabinde TRT ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizilerin durumu merak konusu oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; TRT ilk hafta yayın planını hazırladı. Böylelikle hangi günlerde dizilerin seyirci ile bulaşacağı belli oldu.

TRT’de hangi dizilerin yayınlanacağı açıklandı. Buna nazaran; 20 Kasım Pazar günü “Teşkilat”ın yeni kısmı, 21 Kazım Pazartesi “Alparslan Büyük Selçuklu”, 22 Kasım Salı “Yürek Çıkmazı”nın yeni kısımları özetsiz bir formda yayınlanacak.

23 Kasım Çarşamba günü dahil olmak üzere 27 Kasım Pazar gününe kadar TRT’de akşam neslindeki diziler ekranlarda olmayacak.

24 Kasım Perşembe “Balkan Ninnisi”, 25 Kasım Cuma”Kasaba Doktoru”, 26 Kasım Cumartesi”Gönül Dağı”, 27 Kasım Pazar “Teşkilat” dizileri TRT’de yayınlanmayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu