Haber

CANİK, ABD’de düzenlenen av ve atıcılık fuarında Türkiye’yi temsil ediyor

CANiK, 2023 yılında 17-20 Ocak tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta düzenlenen av ve atıcılık fuarı SHOT Show’da Türkiye’yi temsil ediyor. ABD’deki fabrika için hazırlıklarını sürdüren marka, fuarda iki yeni ürününü de sergiliyor.

Hafif silah üreticilerinden CANiK, bu yıl 45’incisi düzenlenen ve ateşli silah sektörü profesyonellerini Las Vegas’taki Venedik Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getiren SHOT Show’a katılıyor. Şirket, ABD’de Güney Florida’da bulunan fabrikanın açılışı için çalışmalarına devam ediyor.

“İHRACATTA HAREKETİMİZİ YÜKSEK TAŞIYACAĞIZ”

CANiK Genel Müdürü C. Utku Aral, “CANiK olarak hem ülkemizde hem de başta ABD olmak üzere dünya çapında birçok başarıya imza attığımız harika bir yılı geride bıraktık. 2023 yılı için yoğun bir program hazırladık. Yakaladığımız bu ivmeyi yavaşlatmadan artırmak için ödüllü tabancamız SFx RIVAL’ın çelik gövdeli versiyonu ve METE’nin ilk mikro kompakt modeli SFx RIVAL-S’yi sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. serisi uzun yıllardır bizleri bekleyen METE MC9 durağımız olan Las Vegas SHOT Show’da.Çalıştığımız metal gövdeyi kaldırdık.Eminiz ki bu çok istenen ve beklenen model çok beğenilecektir. büyük bir satış gerçekleştirdik.Geçen yıl satışlarımızın yüzde 25’ini SFx RIVAL oluşturdu.Bu yıl SFx RIVAL-S ile satış beklentimizin üzerine çıkacağımızdan hiç şüphem yok.Farklı marka tabancalarla uyumlu Bu fuarda, aksesuar programımızı da sergilediğimiz, Türkiye’nin her yerinden 70’e yakın ürün dünyanın her yerinde sergilendi. Türkiye’deki temsilcilerimizle yoğun bir görüşme süreci yaşayacağız” dedi.

CANİK, İHRACATINI İKİ YENİ ÜRÜNLE İKİYE KATLAMAYI HEDEFLİYOR

Ar-Ge ve inovasyona yaptığı yatırımlarla öne çıkan marka, Las Vegas’ta düzenlenen fuarda tanıttığı iki yeni eserle ihracatını ikiye katlamayı hedefliyor. M2 ağır makineli tüfek ailesi ve aksesuarlarının yanı sıra CANiK de fuarda; METE MC9, SFx RIVAL-S’yi piyasaya sürüyor. Daha küçük polimer gövdesi ve çelik başlığıyla METE MC9, METE serisinin ilk mikro kompakt tabancasıdır. METE serisinin tüm gelişmiş özelliklerini bünyesinde barındıran METE MC9, 28 mm kalınlığı ile ultra konforlu bir taşıma kolaylığı sağlıyor. SFx RIVAL-S ise polimer gövdesi ile ödüllere doyum olmayan SFx RIVAL’in çelik gövdeli versiyonunu kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Polimer gövdeli SFx RIVAL’a göre yaklaşık yüzde 30 daha ağır olan ve geri tepmesi azaltılmış SFx RIVAL-S’nin atışlı karşılaşmalarda en çok tercih edilen tabanca olması bekleniyor. Polimer versiyonun tüm özellikleriyle çelik gövdeye uyarlanmış olması, departmanda ender bir uygulama olması, bu tabancaya gösterilen yoğun ilginin sebeplerinden sadece biri olarak öne çıkıyor.

inhisar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu