Yaşam

Borderlands Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı: İşte Oyuncu Kadrosu!

Yıllar önce, popüler aksiyon rol yapma oyunu Sınır bölgeleri Filmin sinema uyarlaması üzerinde çalışıldığı açıklandı. İlk kez 2015 yılında konuşulmaya başlanan proje, çoğumuzun hafızasından silinip gitti. Ama şimdi Borderlands filmiyle ilgili en somut gelişmeyle karşınızdayız. filmin yayın tarihi Ve kadro resmen açıklandı. Ancak elimizde hala resmi bir fragman yok. Bunun kısa sürede değişeceğine inanmak istiyoruz…

Kasım 2018’de açıldı ve o zamandan beri çok az gönderi aldı. BorderlandsFilm“, yaklaşan sinema ile ilgili bir paylaşım yapıldı. Poster olarak nitelendirebileceğimiz bu paylaşım, filmin çıkış tarihi ve oyuncu takımını sergiliyor. Gelin Borderlands film uyarlamasının detaylarına birlikte daha yakından bakalım.

Borderlands konusu:

Borderlands film uyarlaması, yepyeni oyunun temasıyla paralel gidecek. PandoraAlien adlı kurgusal bir gezegende geçecek olan sinemada bir grup insanın uzaylılara karşı mücadelesine tanık olacağız.

Borderlands oyuncu kadrosu:

Nitekim Borderlands sinemasının ekibi bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. biliniyordu . Paylaşılan afiş kadroya açıklık getirdi. Buna göre Borderlands’de Cate Blanchett, Kevin Hart, Jack Black, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu ve Jamie Lee Curtis gibi isimler karşımıza çıkacak. Teknik kadroda Hostel, The Green Inferno gibi işlerin yönetmenliğini yapmaktadır. Eli Roth görürüz. Roth, filmin senaryosunu Craig Mazin ile birlikte yazdı.

Borderlands çıkış tarihi:

Twitter’dan paylaşıma görevizyon sinema tarihi 8 Ağustos 2024.

Borderlands fragmanı:

Film için paylaşılmıştır. römork yok.

haber-oltu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu