Haber

Bayraklı Belediyesi Öğrencilere Kırtasiye Setleri Dağıttı

Bayraklı Belediyesi öğrencilere yönelik desteğini bu yıl da sürdürdü. Belediye ekipleri 3.000 ihtiyaç sahibi öğrenciye kırtasiye seti dağıtarak ailelerin yüzünü güldürdü. Lider Serdar Sandal, “Çocuklarımızın ve ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından dağıtılan kırtasiye setlerinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin temel ihtiyaçlarını karşılayacak okul eserleri yer alıyor. Çantada hazırlanan kurşun kalem, defter, silgi, kalemtıraş, boyama kitapları ve boyama kalemleri öğrencilere tek tek teslim ediliyor. Sunulan hizmet çocukları olduğu kadar ebeveynleri de memnun ediyor. Haftada bine yakın çocuğu sevindiren belediye ekipleri, toplam 3 bin kırtasiye seti dağıtacak.

“ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ise, “Göreve gelirken verdiğimiz sözü tutuyoruz ve hiçbir çocuğumuzun maddi imkansızlıklar nedeniyle eğitimden uzak kalmasına izin vermiyoruz. Çocuklarımız geleceğimiz olacak, mimarları olacaklar” dedi. Aydınlık bir gelecek için. Görevimiz hem onlara hem de ailelerine destek olmaktır! Öğrencilerimize yeni eğitim ve öğretim. Bu yıl hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu