Yaşam

Barbie Filminden Fragman Paylaşıldı!

2023’ün en sinemalarından biri Barbie’den İlk uzun fragman sonunda geldi. Warner Bros., resmi hesaplarından ilk olarak 1959 yılında vizyona giren ikonik Barbie bebeklerinden esinlenilen sinemanın fragmanını bizlere getirdi.

Margot Robbie ve Ryan Gosling başrollü yeni fragman filmin konusuna İlk kez detaylı bir şekilde incelememizi sağlıyor. Sinema, 21 Temmuz 2023’tetaranacak.

İşte Barbie’nin ilk fragmanı

2 dakika 41 saniye uzunluğundaki fragman, Barbie’nin (Margot Robbie) Barbie Land adlı dünyadan dışarı adımını atışını gösteriyor. gerçek dünyaya seyahat edecek ortaya çıkarır. Gosling’in canlandırdığı Ken, özelliklerini kaybetmeye başlayıp neredeyse varoluşsal bir krize girdikten sonra bu yolculuğa çıkan Barbie’ye eşlik ediyor.

Lady Bird ve Little Women gibi filmlerin arkasındaki isim Barbie’nin yönetmen koltuğunda üç kez Oscar adayı Greta Gerwig oturma. Marriage Story’nin yönetmeni olan Gerwig’in karısı Nuh BaumbachSinemayı da kendisiyle birlikte yazdığını ekleyelim.

Barbie sinemasının seti bir yıldız geçidi gibidir. Robbie ve Gosling hariç Will Ferrel, Connor Swindells, Nicola Coughlan, Emmeral Fennel, Kate McKinnon, Michael Cera, Helen Mirren, John Cena, Emma Mackey, Simu Liuve daha birçok isim yapımda yer alıyor.

muratliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu