Haber

Ankara Büyükşehir Belediyesi Decathlon Granfondo Başkent Bisiklet Yarışına Destek Verdi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, başkentte ikincisi düzenlenen “Decathlon Granfondo Capital” bisiklet yarışına da destek verdi. Yarış sonunda yarışmacılara ödüllerini veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Bugün Ankara için önemli bir gün. Pek çok farklı şehir ve ülkeden Ankara’ya geldiniz. Hem Ankara’nın tanıtımına katkıda bulundunuz, hem de katılım sağladınız.” Ankara’da düzenlenen etkinliklerde sporYarışmaların ne kadar güzel geçeceğinin bir örneğiydi” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi spora ve sporcuya desteğini sürdürüyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Ankara’da ikincisi düzenlenen “Decathlon Capital Granfondo” bisiklet yarışına lojistik destek sağladı. 1.300 sporcunun katıldığı yarışta 1., 2. ve 3. olanlara ödülleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından takdim edildi.

BAŞKAN YAVAŞ: “KATILIMINIZDAN DOLAYI HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Etkinlikte konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Hepinize hoş geldiniz. Bugün Ankara için önemli bir gün. Pek çok farklı şehir ve ülkeden Ankara’ya geldiniz. Hem Ankara’nın tanıtımına katkıda bulundunuz, hem de Ankara’nın ne kadar büyük olduğunu gösterdiniz. Ankara’da yapılacak spor müsabakaları da olacak.” “Örnek oldu. Katılımınızdan dolayı herkese çok teşekkür ediyorum. Aslında bu etkinliklerin çok daha sık yapılması gerekiyor” dedi.

YARIŞA BİN 300 YARIŞMACI KATILDI

Etkinlikle ilgili konuşan ABB Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Artunç, “Başkent Granfondo yarışları Ankara’da ikinci kez yapılıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak biz de katkı ve destek verdik. 1.300 sporcunun katıldığı güzel bir yarıştı. Katılan tüm yarışmacılara teşekkür ederiz.” dedi.

Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Halil İbrahim Yılmaz şunları söyledi:

“Granfondo amatör bir bisiklet yarışı ama dünyanın kalbi bugün Ankara’da atıyor. Çok sayıda sporcu katıldı. Bunların arasında büyük holding sahipleri ve asgari ücretle çalışan sporcular da var. Toplumun her kesimi spor aracılığıyla bir araya geldi. Bu organizasyon Ankara’da yapıldı.” Bunu bana kazandıranlara şükranlarımı sunuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
eşya depolama
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu