Ekonomi

Altın Lider Ödülleri, iş dünyasının binlerce oyuyla belirlendi.

2022’nin Türkiye’nin En Beğenilen 50 CEO’su, 50 En Beğenilen CMO’su ve 50 En Beğenilen CHRO’sunun açıklanacağı Sihirli Gala Geceleri, 20-21-22 Aralık tarihlerinde Raffles İstanbul’da gerçekleştirilecek ve kazanan başkanlar saat 20.00’de açıklanacak. bu geceler .

KREA MICE’tan yapılan açıklamaya göre, demokratik bir seçim altyapısıyla kurgulanan, her iş insanının favori liderini aday gösterebildiği ve Türkiye’nin En İtibarlı Liderlik Ödülleri olarak kabul edilen Altın Lider Ödülleri’ne Türkiye’den otuz bini aşkın katılım gerçekleşti. geçen yıl iş dünyası

Daha kapsayıcı ve teknolojik açıdan ödüllendirici bir platform oluşturmak amacıyla “C Düzeyi” başkanlara sunulan Altın Başkanlar Ödül Platformu, 2021 yılında 30 bini aşkın tekil oyuna ulaştı. 2022 yılında kullanılan oy sayısı 30 arttı. yüzde 46 bin 615’e çıktı.

Tüm çalışanların ve iş hayatındaki tüm departman başkanlarının katılımına açık olan ve ücretsiz oy kullanabilen yarışta, her çalışanın sadece bir oyu bulunuyor ve SMS şifre altyapısı ile tekrar oy kullanmanın önüne geçiliyor.

Toplantı ve etkinlik şirketi KREA MICE tarafından düzenlenen Altın Lider Ödülleri platformunda bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce oy kullanıldı.

Türkiye’de iş dünyasında çalışan herkesin katılabileceği oylama 25 Kasım 2022 tarihinde sona erdi ve sonrasında yapılacak değerlendirmeye göre her kategoride en çok oy alan liderler Altın olarak ilan edilecek. 2022’nin lideri.

Sihirli Gala Geceleri Programına göre, 20 Aralık 2022’de Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’su, 21 Aralık 2022’de Türkiye’nin En Beğenilen 50 CMO’su ve 22 Aralık 2022’de Türkiye’nin En Beğenilen 50 CEO’su sahnede fiziksel olarak teslim alınacak ve katılacaklar ekipleriyle gece.

Programa göre 20 Aralık’ta yapılacak CHRO Gala Gecesi’nde Nükhet Duru, 21 Aralık’ta yapılacak CMO Gala Gecesi’nde Erol Evgin ve Aralık’ta yapılacak CEO Gala Gecesi’nde Şevval Sam sahne alacak. 22.

Golden President Awards Kurucusu, KREA MICE Kurucusu ve CEO’su Seda Mızraklı Ferik, amaçlarının şirketlerini ileriye taşımak için her zaman üstün işlere imza atan C Seviyesi Liderler için iş dünyasının tüm paydaşlarını içeren bir teknolojik ödüllendirme platformu oluşturmak olduğunu belirtti. . .

Değişen pazar koşullarında şirketin başarısında başkanların özelliklerinin ön plana çıktığını belirten Ferik, şöyle konuştu:

“C Seviye Liderler için oluşturduğumuz demokratik ve şeffaf ödül sistemi tüm sektörlerden büyük beğeni topladı. Katılım koşulları, teknolojik altyapı farkı nedeniyle Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri olarak nitelendirilen Altın Lider Ödülleri bizleri heyecanlandırıyor. ve binlerce oy… Şirketlerin liderlerinin bıraktığı anlamlı ayak izlerini destekliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu